Pożyczki online

Pożyczka online ze złą historią – zalety

Konsumenci widniejący w bazach BIK czy KRD nie mają szans na otrzymanie zobowiązania w banku. Współcześnie nie stanowi to jednak dużego problemu, ponieważ osoby zadłużone mają możliwość skorzystania z ofert firm pożyczkowych, których na rynku finansowym jest mnóstwo. To z kolei pozwala wybierać spośród wielu propozycji aż do znalezienia tej, która jest maksymalnie dopasowana do indywidualnej sytuacji finansowej i daje maksimum korzyści.

Bez wychodzenia z domu, w wygodnym fotelu

Wyobraź sobie, że kilka kliknięć myszką i stuknięć w klawiaturę pozwoli Ci otrzymać środki na zrealizowanie celu, którym może być uregulowanie wszystkich zaległości, remont, naprawa auta, ale też spełnienie swojego marzenia czy rozwinięcia pasji. Trudna sytuacja finansowa, która miała miejsce w przeszłości wciąż zapisana jest w bazach i nie zniknie przez co najmniej najbliższe 5 lat. O ile banki skupiają się na tym fakcie, firmy pożyczkowe często nie sprawdzają baz, stosując inne narzędzia do oceny solidności klienta.

Formalności, których nie znosisz, ograniczone do minimum

Obawiasz się, że biorąc pożyczkę online ze złą historią czeka Cię mnóstwo formalności i dostarczanie stosów dokumentów? Nie musisz się o to martwić! Firmy pożyczkowe dążą do tego, by na równi traktować klienta ze złą i z dobrą historią kredytową. Jedyną formalnością, jakiej musisz poświęcić czas to wypełnienie formularza i oświadczenia o dochodach, które zgodnie z art.9 z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim (Dz.U. 2011 Nr 126 poz.715)1 stanowi sposób na ocenę ryzyka związanego z udzieleniem zobowiązania.

Atrakcyjne oprocentowanie

Pożyczki online udzielane przez instytucje pozabankowe wielokrotnie są tańsze niż propozycje banków. Korzyścią jest również to, że produkty finansowe tego typu dostępne są w promocjach w trybie sezonowym, a więc przed wakacjami, przed świętami czy przed rozpoczęciem roku szkolnego. Zdarza się również, że oprocentowanie wynosi 0 proc., co oznacza, że zwraca się taką samą kwotę, jaka została pożyczona.1